vinn gavekort på sheinside

Beklager så mye, men jeg informerte dere feil i sist innlegg angående konkurransen. Glemte det viktigste av alt! Utrolig kjipt når det var kommet inn hele 174 kommentarer inn. Men dette innlegget her blir det gjeldene, og jeg skal gi dere hundre prosent riktig informasjon. 



Wohoo, da tenkte jeg å sette i gang min første og mest sannsynlig ikke siste konkurranse her på bloggen. Og denne gang i samarbeid med sheinside. Vinneren får nemmelig et gavekort fra sheinside på hele 150$ som tilsvarer ca 880kr! Konkurransen vil vare i 2 uker fra nå.

Alt dere trenger å gjøre er å registrere dere på sheinside sin nettside HER også legge igjen navn og e-mail adresse i kommentarfeltet! LYKKE TIL 

147 kommentarer

lisa tjelta fossen

23.10.2013 kl.06:28

lisa tjelta fossen!

lisa.tjelta@hotmail.com :D

Amalie

23.10.2013 kl.06:42

Amalie Engelsen

a.engelsen@live.no

Signe Bredholt Jørgensen

23.10.2013 kl.06:55

signebjorgensen@gmail.com

Kristina

23.10.2013 kl.07:01

Kristina D. Amundsen

kristina.d.a@hotmail.com

23.10.2013 kl.07:12

Silje Ree

Silje_ree@hotmail.com

23.10.2013 kl.07:17

christinestener@hotmail.com

Christine Stener Hansen

Jeg er registrert på faren min sin email: msh@npro.no

memoria

23.10.2013 kl.07:18

Jeg har registrert meg :) Carina Hagen, caelise@live.no

Maddekk

23.10.2013 kl.07:24

Jeg har registert meg! Madeleine Kraiem, maddekk.blogg@hotmail.no :)

Elisabeth Enge

23.10.2013 kl.07:24

Elisabeth Enge

elisabethpia05@hotmail.com

Lisa Nilsen

23.10.2013 kl.07:38

Lisa nilsen

Lisa-nilsen@hotmail.no

wibeche Iveland

23.10.2013 kl.07:51

vikkibekki@hotmail.com

Regina Rand

23.10.2013 kl.07:53

reginarand98@hotmail.com

julie gunneng

23.10.2013 kl.07:57

julie_09@live.no :)

Hege

23.10.2013 kl.07:57

Gjort!

hegelandsvik@hotmail.com

Lotte Jensen

23.10.2013 kl.08:01

Lotte Jensen

lottejb_91@hotmail.com

Hege Katrin

23.10.2013 kl.08:03

HegeLekve@hotmail.no

Maria - Min väg till fotograf

23.10.2013 kl.08:04

mariapalm99@hotmail.com

23.10.2013 kl.08:05

Elida Krogstad Thorsrud

Elida-1998@hotmail.com

Intan Abunizar

23.10.2013 kl.08:24

Navn: Intan Abunizar

E-mail: intanlover_97@hotmail.com

Emilie Torkelsen

23.10.2013 kl.08:26

Emilie Torkelsen

emilie.torkelsen97@gmail.com

Linn

23.10.2013 kl.08:35

linn.lodee@hotmail.com

julie

23.10.2013 kl.08:41

juliehusa@hotmail.com

StineW

23.10.2013 kl.09:00

Stine Westergren

stine.westergren@gmail.com

Ruth Elise Jakobsen

23.10.2013 kl.09:04

Ruth Elise Jakobsen

ruthelise@hotmail.com

Martine Johannessen

23.10.2013 kl.09:17

martine_96@hotmail.no

classiic

23.10.2013 kl.09:19

line_veglo@hotmail.com

Kasthuri Ketheeswaran

23.10.2013 kl.10:18

Kasthuri Ketheeswaran

kastori_2@hotmail.com

Rebekka Sveinsvoll Gjeruldsen

23.10.2013 kl.10:22

Rebekka_girl@hotmail.com

Kari Helene Ellefsen Voll

23.10.2013 kl.10:30

Kari Helene Ellefsen Voll

Kari.volll@hotmail.com

Yvonn Braathen

23.10.2013 kl.10:35

yvonn-95@hotmail.com

Ida Heggland

23.10.2013 kl.10:37

Ida Heggland

idaheggland@hotmail.com

marie

23.10.2013 kl.10:39

alternmarie@hotmail,com

Helene

23.10.2013 kl.10:44

Helene Ree

helene_ree@hotmail.com

Helene

23.10.2013 kl.10:50

Gjort :)

Helene Alvestad

Mail: helenealvestad@hotmail.com

Thea

23.10.2013 kl.11:25

Thea Haugen Wiklund

haugenjinta@hotmail.com

Isabel Lindekleiv

23.10.2013 kl.12:13

isabel-tini@hotmail.com

Marte

23.10.2013 kl.12:49

Gjort!

Marte Ophaug

marteophaug@gmail.com

Oda Andersen

23.10.2013 kl.13:03

Oda Andersen

oda-andersen@hotmail.com

Thea

23.10.2013 kl.13:08

Thea Moksnes

thea.98@live.no

Malene Brautaset

23.10.2013 kl.14:06

Malene Brautaset

malene.bra@hotmail.com

Ane Norum Kvistad

23.10.2013 kl.15:01

Ane Norum Kvistad :)

ane.kvistad@hotmail.com

Nina Selnes

23.10.2013 kl.15:11

ninaselnes99@hotmail.no

Bettina Bakken

23.10.2013 kl.15:19

Bettina.bakken@hotmail.com

<3

Victoria Kolnes

23.10.2013 kl.15:36

victoria.kolnes@gmail.com :)

Mathilde juell

23.10.2013 kl.15:36

Mathilde fredrikke Haneborg juell

Mathilde-fredrikke@hotmail.com

23.10.2013 kl.15:36

ragna sandvoll <3

ragnsand@hotmail.com

Gunvor

23.10.2013 kl.15:42

Gunvor Huso

gunvor_huso@hotmail.com

Mina.Krokengen

23.10.2013 kl.15:44

mina_krok@hotmail.com

23.10.2013 kl.16:03

Elida Krogstad

Elida-1998@hotmail.com

Kristin

23.10.2013 kl.16:06

Gjort! :)

kristin_gu@hotmail.com

Anna

23.10.2013 kl.16:07

Anna Marøy Ulvestad

anmaul@online.no

Marthe

23.10.2013 kl.16:13

Registrert

Marthe Jøssang

marthejossang@hotmail.com

Monica

23.10.2013 kl.16:28

Monica Hole

moni.hol@hotmail.no

Sunniva Berggreen Kaalaas

23.10.2013 kl.16:42

Sunniva Berggreen Kaalaas, sunnivakaalaas@hotmail.com :)

23.10.2013 kl.16:54

Lotte Ambjørseie

lotteambjo@hotmail.com

cheerchrissy

23.10.2013 kl.17:18

registrert meg :D

Christine Monsen

cheerchrissy@hotmail.com

23.10.2013 kl.17:18

Elida Krogstad

Elida-1998@hotmail.com

Sunniva Bjerke Roland

23.10.2013 kl.17:19

Heii! Nå har jeg registrert meg :-)

Sunniva Roland

rose_sunniva@hotmail.com

Tine Kili

23.10.2013 kl.17:20

Tine Kili :-)

tinikili@hotmail.com

Sara Emilie

23.10.2013 kl.17:21

Sara Emilie

emilie_97_@hotmail.com

Renate

23.10.2013 kl.17:22

renatekarlsen.1@hotmail.com

Emilie

23.10.2013 kl.17:40

Emilie iversen

Emilieive@hotmail.com

Elisabeth Mathisen

23.10.2013 kl.18:01

elisabeth_m97@hotmail.com

Pia Holmen

23.10.2013 kl.18:16

Jeg er med :-)

frkpia@hotmail.no

sara

23.10.2013 kl.18:39

sara birihane<3

abeba-fikadu@hotmail.com

Mina

23.10.2013 kl.19:14

Mina Feng :)

mina.1999@hotmail.com

Sigrid S

23.10.2013 kl.19:15

Har allerede registrert meg! Sheinside er en av mine favoritt sider :)

Sigrid Sjølyst, Sigriderkul@gmail.com ( jeg vet det er en klein email, høhø)

Sunniva Grotnes

23.10.2013 kl.19:39

Sunniva Grotnes

sunnivagrot@hotmail.no

Kaja Kristiansen

23.10.2013 kl.20:13

Kaja kristiansen

Kaja.kristiansen@hotmail.com

Rosmari

23.10.2013 kl.20:28

Rosmari gresset

Rosmari.ng@live.no

Susann Bjerkseth

23.10.2013 kl.20:53

Susann Bjerkseth

Susann.b@hotmail.com

Ann-Kristin Sørlie

23.10.2013 kl.21:01

Ann-Kristin Sørlie

ann-kristinbiffen@hotmail.com

Ingrid Eidem

23.10.2013 kl.21:54

Ingrid Eidem

ingrid-bla@hotmail.com

selma

23.10.2013 kl.22:13

selmaaaaa96@hotmail.com

Silje

23.10.2013 kl.22:23

Silje96_7@hotmail.com

Michelle H

23.10.2013 kl.22:47

Michelle Hasle

michi.hasle@hotmail.com

magdalena

23.10.2013 kl.22:53

Magdalena handeland

Magdalena.handelanf@gmail.com

Siri Emilie Krogstad

24.10.2013 kl.08:26

siriemiliekr@hotmail.com

Nora Charlotte Sønstebø

24.10.2013 kl.15:49

Jeg har registrert meg og er med i konkurransen! :)

Nora_charlotte@hotmail.com

Marte

24.10.2013 kl.16:24

Marte Elvestad

marte.amalie@hotmail.com

Julie norland

24.10.2013 kl.16:37

Navn: Julie Norland

Email: julnor1@hotmail.com

nora

24.10.2013 kl.18:27

Nora K. Hansen

norakjoshaug@hotmail.com

Veronica

24.10.2013 kl.18:59

veronica lerberg

veronica-lerberg@hotmail.com

Johanna Davidsen

24.10.2013 kl.19:26

johanna.elen@gmail.com

Anna-Lydia

24.10.2013 kl.21:09

anna.lydia@live.no

Anna-Lydia Johannessen

Nora

24.10.2013 kl.21:45

Nora

norao@frisurf.no

Thale

24.10.2013 kl.22:32

Thale.fjeldstad@hotmail.com

helene kristiansen

24.10.2013 kl.23:24

Helene Kristiansen, hksoffie@gmail.com :)

Kamilla

24.10.2013 kl.23:28

Kamilla Thunem Olsen

olsenkamilla123456@hotmail.no

olsenkamilla123456@live.no

hehe, husker ikke hvilken jeg har registert men er en av disse!:D

Carilne

25.10.2013 kl.07:24

Caroline M Jenssen

caroline.mj@hotmail.com

sara

25.10.2013 kl.14:52

Ilena3011@hotmail.com

Elida Krogstad

25.10.2013 kl.15:07

elida-1998@hotmail.com

Navn

25.10.2013 kl.15:37

Benedikte Nevstad

nevstad_97@hotmail.com

Rebecca

25.10.2013 kl.17:42

Har gjort det!

rebecca_kopp@hotmail.com

Silje Langaker

25.10.2013 kl.20:57

Silje Langaker

ejlis2010@live.no

Marie

25.10.2013 kl.21:02

Marie Ustad

Marie.bu@hotmail.com

Frida Emilie Fjellheim

25.10.2013 kl.22:00

Hadde vært suupert å vinne :D

Emilie Frostad

25.10.2013 kl.23:49

Emilie Frostad

mia_lillemor@hotmail.com

♥Krysser fingrene, og håper jeg er den heldige vinneren!
Ida Lange Dølven

ida.lange@hotmail.com

herlig konkurranse

26.10.2013 kl.16:17

Lena Ulvatn Bø

bo_lena_ulvatn@hotmail.com

Josefine

26.10.2013 kl.16:35

Josefine Klovning

Josefine.klovning@me.com

Maria

26.10.2013 kl.17:51

<3

Maria Bødal, mariabodal@hotmail.com

Linnea

26.10.2013 kl.20:11

Linnea Andernach Johannesen

linnea_andernach@live.no

Madelen Meyer

27.10.2013 kl.02:45

Madelen Meyer

jmprinsessene@hotmail.com

Thea

27.10.2013 kl.11:59

thea.jansrud@hotmail.no :)

Ingvild

27.10.2013 kl.14:39

Ingvild Høymork

Langrenn97@hotmail.com

Krysser fingrene,:):)

Tiril Lobekk Kvame

27.10.2013 kl.17:18

Jeg har registrert meg fra før av! :)

Tiril Lobekk Kvame

tiril_lk@hotmail.com

Lotte

27.10.2013 kl.17:35

Lotte Solheim

lotte-sj@hotmail.com

Sara

27.10.2013 kl.18:57

Ella Hauge Sørlie

Ellis337@hotmail.com

Helene

27.10.2013 kl.21:03

helene hauge karlsen

helene.haugekarlsen@gmail.com

Oda

27.10.2013 kl.22:37

Oda Aarrestad

Oda_171@hotmail.com

:)

malene

27.10.2013 kl.22:56

Malene jensen :)

Malene@stromnes.no

Rikke

28.10.2013 kl.13:17

Rikke Hjelseth Larsen

Rikkela@hotmail.com

Van L

28.10.2013 kl.13:56

Jeg har gjort det :)

vanlc@hotmil.no

Cat van Lam

Van L

28.10.2013 kl.13:57

vanlc@hotmail.no *

uff, haha

Nora

28.10.2013 kl.15:02

Nora Bratteng

nora_bratteng@hotmail.com

Elida Krogstad

28.10.2013 kl.16:23

elida-1998@hotmail.com

Siri Byrkje Mjånes

28.10.2013 kl.18:57

siri--98@hotmail.com :)

Malin

28.10.2013 kl.19:46

Så kul konkurranse!

Malin Raanes Ludvigsen

Malin.ludvigsen@hotmail.com

Andrine Viset

28.10.2013 kl.22:19

Andrine.viset@hotmail.com

Elise

28.10.2013 kl.23:10

Elise Frantzvåg Karlsmoen:)

karlsmoen@hotmail.com

Elida Krogstad

29.10.2013 kl.17:40

elida-1998@hotmail.com

Merethe Gundersen

30.10.2013 kl.10:57

merethe.gundersen@lyse.net

Mona

30.10.2013 kl.12:39

mona.roykenes@hotmail.com

30.10.2013 kl.17:33

Malene Markussen

malenemarkussen@hotmail.com

Camilla Pedersen

30.10.2013 kl.22:50

Camilla Tennås Pedersen :)

camillatpedersen@hotmail.com

Irem

31.10.2013 kl.12:03

Iroscukt@hotmail.no

Michelina

31.10.2013 kl.21:27

Har registrert meg!

Navn: Michelina Kifle

Epost: michelinakifle@gmail.com :-))

Miriam

01.11.2013 kl.15:21

Har registrert meg!

Navn: Miriam Høyheim Skintveit

E-post: miriamskintveit@hotmail.com

<3<3

Ella

01.11.2013 kl.16:31

Ellis337@hotmail.com

Ella Hauge Sørlie

Eirin

01.11.2013 kl.17:53

eirinberge@hotmail.com

Christina

01.11.2013 kl.18:44

Navn : Christina

Jeg har registrert meg! :)

kristen79@hotmail.no

Camilla

01.11.2013 kl.20:49

Camilla Kristine Ingebrigtsen

Camillaingebrigtsen@yahoo.no

Elida Krogstad

03.11.2013 kl.21:15

Jeg har registrert meg :-)

Elida Krogstad Thorsrud

elida-1998@hotmail.com

Ingrid Aasprang

03.11.2013 kl.21:33

Ingrid Aasprang

ingrid.aasprang@hotmail.com

Lilet

03.11.2013 kl.22:57

lilet MILENA

Liletbella08@hotmail.com

Matilde Bang

03.11.2013 kl.23:56

Matilde Bang

bang.matilde@gmail.com

Inger Louise

04.11.2013 kl.17:14

Inger Louise Fagerheim Sandal

ingerlouise1@hotmail.no

:-)

Lejla Dedić

04.11.2013 kl.17:33

lejlaaa.d@hotmail.com

Emilie

04.11.2013 kl.17:57

Emilie Guldbrandsen

emilie.guldbrandsen@gmail.com

Anja

05.11.2013 kl.08:39

Anja Jørgensen

anjajorgensen@hotmail.no

Amanda Paulsen

05.11.2013 kl.17:32

Amanda Paulsen

abelle@live.no

Cassandra

05.11.2013 kl.22:01

Cassandra Y Nordsletten

Cassandra-1999@live.no

Veldig fin blogg har du!

SARANKA SOMANATAN

05.11.2013 kl.22:10

Saranka Somanthan

Saranka_gargia@hotmail.com

SARANKA SOMANATAN

05.11.2013 kl.22:11

Saranka Somanthan

Saranka_gargia@hotmail.com

Fin blogg:-)

SARANKA SOMANATAN

05.11.2013 kl.22:13

Å, du har så fin blog!

Saranka Somanthan

Saranka_gargia@hotmail.com

Navn

05.11.2013 kl.22:35

nevstad_97@hotmail.com

Benedikte Nevstad

Skriv en ny kommentar

hits